Награды

Подяка Прем’єр-міністра України

By 10 июня, 2020 No Comments

Щиро дякую за нагороду! Вітаю всіх з Днем Прапора і Незалежності України! Хочу зазначити, що для мене Подяка Прем’єр-міністра України була повною несподіванкою, але дуже приємною. Буду і надалі працювати з любов’ю до архітектури і нашої Держави.

Сьогодні в приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара відбулись урочистості з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

Під час заходу тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян оголосила Подяку Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку містобудування та архітектури, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм члену Національної спілки архітекторів України, члену архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрію Лукашеву.

Юрій Лукашев – професіонал, розробник містобудівної документації, який має безліч проектів, реалізованих на території Запорізького регіону. Завдяки його творчій праці, наполегливості та активним зусиллям Запорізька область оновлюється, здобуває сучасного вигляду, зберігаючи при цьому історичну своєрідність.

Колектив Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, щиро вітає Юрія Вікторовича з нагоди відзначення державною нагородою та бажає творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо Запорізького краю.